MUCİZE LAHANA KÜRÜ

MUCİZE LAHANA KÜRÜ

918
0
Paylaş

İŞTE MUCİZE REÇETE FAYDALARI

1.KIŞ BOYUNCA BİRİKEN KİLOLARINIZDAN KURTULMANIZI SAĞLIYOR
2.VÜCUTTA BİRİKEN TOKSİNLERİ ATIYOR,KOLON KANSERİNİ ÖNLÜYOR
3.KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEYİP, VÜCUDUNUZUN CANLANMASINI SAĞLIYOR
4.SELÜLİTLERİ ÜÇ HAFTALIK KÜRLE YOK EDİYOR
LAHANA KÜRÜ: KAYNAMAKTA OLAN YARIM LİTRE SUYA 6-7 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI,10 DK AĞZI KAPALI OLARAK HAFİF ATEŞTE PİŞİRİN.
SABAH VE AKŞAM OLMAK ÜZERE AÇ VEYA TOK KARINA BİRER SU BARDAĞI İÇİN. BU İŞLEMİ TOPLAM 5 GÜN DEVAM EDİN. BU KÜRÜ 5 GÜN UYGULADIKTAN SONRA 3 GÜN ARA VERİN VE TEKRAR 5 GÜN DEVAM EDİN. BÖYLECE 10 GÜNLÜK KÜR TAMAMLANMIŞ OLUR. 10 GÜNLÜK KÜR İÇİN KESİNLİKLE İHTİYACINIZ OLAN MİKTARI BİR DEFADA DEĞİL, HER GÜN TAZE OLARAK HAZIRLAYIN
KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEMEK AMAÇLI KULLANIMDA:

3-4 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI YARIM LİTRE SUDA HAFİF ATEŞTE 15 DK PİŞİRİN. SABAH AKŞAM BİR BARDAK İÇİN. HER 3 GÜNDE BİR 3 GÜN ARA VEREREK TOPLAM 21 GÜN UYGULANIR. AYNI ŞEKİLDE İKİNCİ 21 GÜNLÜK KÜRÜDE UYGULADIKTAN SONRA İKİNCİ VE SON KÜRDE TAMAMLANIR.

FAZLA KİLOLARA VEDA EDİN:
4-5 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI KAYNAYAN 750 ML SUYUN İÇİNE KOYUN VE HAFİF ATEŞTE AĞZI KAPALI 7 DAKİKA PİŞİRİN. AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE TÜKETİN:
İLK BEŞ GÜN:HER GÜN SABAH VE AKŞAM BİR SU BARDAĞI İKİNCİ HAFTA:HER GÜN BİR SU BARDAĞI ÜÇÜNCÜ HAFTA:İKİ GÜNDE BİR BİR SU BARDAĞI DÖRDÜNCÜ HAFTA:ÜÇ GÜNDE BİR SU BARDAĞ BEŞİNCİ HAFTA:7 GÜNDE BİR SU BARDAĞI ALTINCI HAFTA:ALTINCI HAFTADA İÇİLMİYECEK YEDİNCİ HAFTA:BİR SU BARDAĞI
NOT: ZAYIFLAMAK İÇİN YAPTIĞINIZ BU KÜR , AYNI ZAMANDA TOKSİN ATICI,ARINDIRICI VE KANSERE KARŞIDA KORUYUCUDUR..

HENÜZ YORUM YOK