Soda Diyeti İle 10 Günde 10 Kilo Verin

Soda Diyeti İle 10 Günde 10 Kilo Verin

3288
0
Paylaş

Soda Diyeti İle 10 Günde 10 Kilo Verin.Soda İçerek Zayıflayın..
Bilindiği üzere soda da insan cildine güzellik katan bir içecektir. Bunun yanında sodanın kilo verme konusunda büyük katkılarının olduğu bilinmektedir. Bu çerçevede ortaya çıkan soda diyeti çoğu kişi tarafından bilinmesede 4 günlük uygulama süresi sonunda yaklaşık 3 ile 4 kilo vermeyi garanti hale getiriyor. Kadın ve erkeklerin uygulayabileceği bir program olan soda diyeti daha çok sıvı ağırlıklı bir diyet programıdır. Soda diyetinin uygulanması 4 gün sürer ve bu süre sonunda yaklaşık 3-4 kilo verilir.

1-91

Sabah

Tost (Kepek ekmeği ile yapılmış)
Diyet soda
Öğleye doğru bir miktar çilek(mevsim meyvesi)
Dört adet diyet kraker

Öğle vakti

Bir büyük tabak sebze salatası (50 gram kadar yeşil fasulye, 50 gram kadar havuç, 50 gram kadar kabak, 1 adet domates dilimlenerek çok az suyla haşlanarak ortaya çıkarılacak)
80 gram hindi eti ızgara
1 şişe diyet soda (Limon dilimleriyle birlikte)
Akşama doğru
1 tane şeftali veya mevsim meyvesi

Akşam vakti
1 büyük porsiyon fırında hazırlanmış mantarlı ıspanak (300 gram ıspanak ile 4 mantarın dilimleri, 1 tatlı kaşığı kadar zeytin yağı ve çok az tuz ile birlikte fırınlanacak)
100 gram ızgara tavuk eti
1 ufak tabak spagetti (1 çay kaşığı kadar zeytin yağı ve çok az tuz içerecek)
1 şişe diyet soda (Limon dilimleri ile birlikte)
Yarım kase sütlü dondurma ( kışın da tüketilebilir)

Uyumaya birkaç saat kala
1 şişe diyet soda
Acıktıkça
Bol su
Diyet soda
Kahve ya da çay (şekersiz halde)

Kilo vermek istiyorsanız disiplinli bir hayatınızın olması gerekiyor. Düzensiz bir hayat düzensiz beslenmeyi getirir ve bu sağlıklı bir durum değildir. Soda diyeti ile birlikte spor yapmalı ve asansör, yürüyen merdiven gibi araçları hayatınızdan çıkarmalısınız..Hiç Bir Diyeti Doktorunuza danışmadan uygulamayınız…

HENÜZ YORUM YOK