Anasayfa Diyetler DR. AYÇA KAYA İLE 1 AYDA 8 KG

DR. AYÇA KAYA İLE 1 AYDA 8 KG

1043
0

ayca-kaya

Diyetisyen Dr. Ayça Kaya kilo sorunu olan bir çok kişinin zayıflamasına diyet listesi yle yardım ediyor. Bu diyeti tamamıyla uygulayan kişiler 5- 8 kilo arasında kilo verdiklerini söylüyorlar. Hem de bu sonuca aç kalmadan zahmetsizce sadece diyet programına harfiyen uyarak ulaşılıyor. Ayça Kaya Diyeti sonunda herkes aynı kiloyu verecek diye bir kanı olamaz. Çünkü herkesin metabolizması farklı çalışır. Kimi 3.5 kilo verirken kimi 8 kimi ise 10 kilo verebilir. Ortalama haftada 2 kilo eder. Burada dikkat edilmesi gereken konu tamamıyla düzenli bir şekilde gerektiği gibi beslenmektir.

HEDEF: 8 kilo vermek
SÜRE: 1 ay (30 gün)
ZORLUK: 0 Dr. Ayça Kaya Diyet Listesi

  •  Sabah: Kibrit kutusu kadar peynir. 1 dilim tam buğday veya çavdar ekmeği Tere, maydanoz salatası ve üzerine limon sıkın. Çay içebilirsiniz. (çaya tatlandırıcı veya şeker atmayın, sadece biraz limon sıkabilirsiniz..)
  • Öğle: 1 tane Tavuk baget (Haşlanmış, fırında yada kendi yağında pişirin. Yağ koymayın. Derisiz olsun.) Alternatif (3 ızgara köfte) 1 kase yoğurt İkindi: 1 tost (yağsız pişirilecek) Ayran Portakal veya bir porsiyon mevsim meyvesi
  • Akşam: 1 kase sebze veya mercimek çorbası 1 dilim tam buğday ekmek 6 kaşık kadar etsiz sebze yemeği Mevsim salata (semizotu) Yoğurt

Ayça Kaya ile Zayıflama Sizlerinde bildiği gibi sadece diyet yaparak kilo vermek pek sağlıklı ve kalıcı olmuyor. Zayıflamak için diyet, su, ve egzersiz üçlüsünü hep beraber uygulamalısınız. Ayça Kaya Diyeti ile 30 gün sonunda fazla kilolarınızı vermiş olacaksınız. Egzersizle bu diyeti uygulamanız halinde verdiğiniz kilo artacak ve daha kalıcı olacaktır. Editör Notu: İdeal bir diyetisyen diyet listesidir. Yavaş yavaş kilo vermeye amaçlıyor. Vücudumuz hızlı kilo vermeye alışamadığı için pek sağlıklı değildir. Zamana yayarak verilen kilolar daha kalıcıdır. 1 ay gibi bir sürede 8 kilo vermek ideal ve önerilen bir sonuçtur. Ayça Kaya ile zayıflamak isteyenler hemen başlayabilir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here