Anasayfa Diyetler 10 Günde 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

10 Günde 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

824
0

Merhabalar, Şimdi size çok sıkı bir diyet listesi vereceğim. 10 günde 10 kilo verdiren diyet listesi. Bu diyet listesi ile bünyenize ve kilonuza göre değişmekle birlikte 10 günde 10 kilo verebilirsiniz. Ancak uyarmak isterim bu 10 günde 10 kilo diyeti vücudunuzu biraz zorlar ancak sonuçları harikadır. Bu diyeti çok sık yapmanız tavsiye edilmez.

1. Gün Sabah: 1 adet elma, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, şekerli kahve. Öğle: 200 gram haşlanmış tavuk eti, 1 adet domates ve 1 bardak şekersiz çay Akşam: bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 adet elma, 3 adet fındık ve bol bol şekersiz çay

2. Gün Sabah: 1 bardak portakal suyu, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 adet domates bol bol salatalık Akşam: 4 farklı meyveden yapılmış bol malzemeli meyve salatası

3. Gün Sabah: 1 adet elma, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak şekersiz çay Öğle: 200 gram haşlanmış tavuk göğsü, 1 adet elma, bol bol salatalık Akşam: 1 bardak şekerli nescafe, 1 adet elma, 5 adet fındık içi

4. Gün Sabah: 1 bardak portakal suyu, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çay Öğle: 1 adet haşlanmış yumurta, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çok sıcak çay Akşam: bol limonlu mevsim salatası, bol bol maden suyu ( Sade maden suyu meyveli olmayacak )

5. Gün Sabah: 1 bardak portakal suyu, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği Öğle: 200 gram ızgara balık, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 bardak çok sıcak çay Akşam: 70 gram beyaz peynir, bir dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 4 adet zeytin, 4 adet fındık

6. Gün Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, şekersiz çay veya kahve. Öğle: Çeşitli mevsim meyveleri, şekersiz çay ya da kahve. Akşam: Yeşil salata, domates, bir parça yağsız peynir, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

7. Gün Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, şekersiz çay veya kahve. Öğle: Izgara tavuk eti, domates, havuç, haşlanmış lahana, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve. Akşam: Yeşil salata, haşlanmış lahana, mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve.

8. Gün Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, şekersiz çay veya kahve. Öğle: Haşlanmış lahana, bir tane haşlanmış yumurta, şekersiz çay veya kahve. Akşam: Mevsim meyveleri, şekersiz çay veya kahve.

9. Gün Sabah: 1 Tane mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği, şekersiz çay veya kahve. Öğle: Izgara yağsız et, domates, haşlanmış lahana, şekersiz çay veya kahve. Akşam: Haşlanmış tuzsuz karnabahar, mevsim meyveleri, şekersiz çay veya kahve.

10. Gün Sabah: 1 tane mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve. Öğle: Haşlama veya ızgara yağsız balık, 1 tane mevsim meyvesi, şekersiz çay veya kahve. Akşam: Yağsız kereviz yemeği, mevsim meyveleri, domates, şekersiz çay veya kahve.

Not: Diyete en fazla iki defa tekrar edilebilir. İki tekrardan sonra üçüncü kez devam etmek için arada bir hafta aşırıya kaçmadan normal seyirde yemeğe devam edilmelidir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here