Anasayfa Diyetler 5 i 1 YERDE ZAYIFLAMA ÇAYI

5 i 1 YERDE ZAYIFLAMA ÇAYI

969
0

Doktor Ender Saraç zayıflamaya yardımcı beşi bir yerde zayıflama çayı tarifini açıkladı. Bu çayı içerek hiç bir diyet yapmadan içseniz bile ayda 5 kilo verebiliyorsunuz. Diyetle desteklerseniz daha güzel kilolar verebilirsiniz. Deneyenler çok memnun. Ayrı ayrı muhteşem bitkiler. 5 i 1 arada olunca etkisi de 5 kat oluyor elbet. Tadı da kötü değil emin olun içilebilir durumda. Belki sevede bilirsiniz. Buyrun tarifim:

5 İ 1 yerde zayıflama çayı

 
Malzemeler:
 
1 tatlı kaşığı Funda yaprağı
 
1 tatlı kaşığı Biberiye
 
2 tatlı kaşığı Yeşil çay
 
1 tatlı kaşığı Mate yaprağı
 
1 tatlı kaşığı Kekik


Hazırlanışı : malzemeleri 1 litre kaynar suyun içine koyduktan sonra kısık ateşte kaynatmadan 20 dakika demlendirin ve süzün. 

Hazırladığınız çayı ister sıcak olarak ister soğuk olarak, isteğinize göre içine biraz limon sıkarak tatlandırarak içebilirsiniz. 3 gün içinde kilo farkını ve etkisini hemen göreceksiniz
Hangi bitki, ne işe yarıyor?

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here