Anasayfa Diyetler BU KÜR İLE 15 GÜNDE 5 KİLO VERMEYE HAZIR MISINIZ?

BU KÜR İLE 15 GÜNDE 5 KİLO VERMEYE HAZIR MISINIZ?

2380
0

15 günde 5 kilo zayıflatan sodalı limonlu form çayı ile yağlarınızı hızlı bir şekilde yakın ve zayıflayın.

Son zamanlarda oldukça popüler diyetler arasında bulunan Yeşil çay limon maden suyu çayının yararları ve kilo vermeye olan faydası inanılmaz derecede fazla. Birçok kişi tarafından denenen ve olumlu sonuçlar alınan bu form çayını siz kadinneder.com okurları için paylaşıyoruz. Peki, bu çay mucizevi bir şekilde nasıl zayıflatıyor ve neden bu kadar popüler oldu?
İşte tüm bu soruların cevabı;
Yeşil Çayın Zayıflamaya Etkisi
Yeşil çay bir iştah bastırıcıdır ve yağları yakar. Aynı zamanda mükemmel bir antioksidan özelliği bulunmaktadır. Yeşil çaya bu özelliğini polifenol isimli bitkisel bileşenler vermektedir. Diğer yandan bu bileşenler yağ yakımını da hızlandırmaktadır. Bu konu üzerine pek çok bilimsel çalışma bulunmaktadır.
Maden Suyu Zayıflatır Mı?
Maden suyu içeriğinde bulunan mineraller ile zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca hazımsızlığı gidererek metabolizmanın hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
Limonun Zayıflamaya Etkisi
Limon hücrelerde bulunan yağların vücuttan dışarı tahliye edilmesini kolay bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca limon vücudun enerjisinin artmasını ve yağ yakmasını sağlamaktadır.
Yeşil Çay Limon Maden Suyu Form Çayının Hazırlanışı
Malzemeler:
1 şişe maden suyu
2 tatlı kaşığı Yeşil çay
Yarım limon
Yarım litre kaynar su
Yeşil Çay Limon Maden Suyu Form Çayının Yapılışı:
2 tatlı kaşığı yeşil çayı kaynatmış olduğunuz yarım litre kaynayan suya ekleyip 10 dakika kadar demlenmesini bekleyiniz. Ardından çayın üzerine yarım limon sıkarak kabuğu ile beraber demlenen çayın içerisine ekleyiniz. Daha sonra 1 şişe maden suyunu karışıma ekleyerek çayınızı hazırlayınız. Limonlu sodalı yeşil çayınızı oda sıcaklığında muhafaza ederek gün içerisinde öğün aralarında içebilirsiniz. Bu karışımı düzenli olarak tüketirseniz vücudunuzun fazla yağ yakmasını sağlarsınız.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here