Anasayfa Cilt Bakımı Demlikte kalan çayı sakın atmayın!

Demlikte kalan çayı sakın atmayın!

1514
0

Çayınızı demlediniz, bir güzel içtiniz. Keyfiniz yerinde. Peki ama demlikte kalan çay ne olacak? Sakın ola siz siz olun demlikte kalan çayı atmayın. Neden ni? İşte sebepleri;

-Saçınız mat mı görünüyor artık üzülmenize gerek yok çünkü saçınıza şampuan yapıp ardından bir kez de  bir çaydanlık ılık çayla durularsanız harika bir sonuç alacaksınız.
-Ayağınız kokuyor mu? Çözümü kolay;  Ilık çay ile doldurdugunuz bir leğene ayaklarınızı koyun ve her akşam yatmadan önce 10 dakika tutun. 10 Gün uygulayın ve sonucu görün.

-Boğaz ağrılarında gargara olarak kullanın

-Derideki yaraların temizlenmesi için kullanılır. Artan çayınızı  derinizdeki yaraların temizlenmesi için kullanın. Çünkü antibiyotik tesiri gösterir.

-Yemek yerken en büyük acı dilinizi ısırmak fakat çözümü var; Ağzınızı günde üç kez demlikte kalan çay ile çalkalayın, ve sonuç olarak üç günde iyileşecektir.

-Buzdolabınızdaki kokuya bir türlü çare bulamadınız mı? Artık çözümü var. Demlikte kalan çay posalarını kurutun ve  bir kap içinde buzdolabının orta rafına yerleştirin. Koku kalkacaktır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here