Anasayfa Diyetler Göbek eritmek ve yağ yakmak için biberiye yağı

Göbek eritmek ve yağ yakmak için biberiye yağı

1404
0

Biberiye Yağının Faydaları Nelerdir?
Eklem ağrılarında iyi bir şifa kaynağıdır.
Baş ağrısı için kullanabilirsiniz.
Biberiye yağı ile morlukları kısa zamanda geçirmek için biberiye yağını problemli bölgeye sürün ve hafifçe masaj yapın.
Saç dökülmesi ve kepek probleminiz mevcutsa saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
Cildiniz daha genç ve parlak gözükmesi için haftada 1-2 defa cildinize sürerek uygulayabilirsiniz. Birçok cilt kremin içeriğinde de biberiye yağı mevcuttur.
Biberiye Yağı ile Zayıflamak Mümkün mü?

Biberiye yağı tüm vücudun zayıflamasından ziyade bölgesel zayıflamak için kullanılır. Yoğun olarak basen ve göbek eritmek için tercih edilir. Karın bölgenizde bulunan fazlalıklardan kurtulmak için biberiye çayı içebilir yada biberiye yağını uygulayabilirsiniz. Bitkisel çayların yaygın olarak bilinen özelliklerinden biri metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlamalarıdır. Hızlı çalışan metabolizma yağ yakımını daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirir.

Biberiye Yağı Nasıl Kullanılır?
Vücudunuzda fazlalıkların bulunduğu veya zayıflamayı istediğiniz bölgeye biberiye yağını iyice sürün ve yağı yedirin. Daha sonra on dakika boyunca yağı sürdüğünüz bölgeye masaj yapın.
Günde 1 defa uygulanması yeterli olacaktır.
Uygulamayı gece yapacaksınız yağı sürdüğünüz bölgeyi streçle sararak yağın daha iyi emilmesini sağlayabilirsiniz. (Bu konuyla ilgili olarak Streç Film Sararak Göbek Eritme konumuzu okuyabilirsiniz.) Böylece bölgesel zayıflamayı gerçekleştirmiş olursunuz. Yapacağınız bu uygulamayı haftada 2-3 kez yapmaya dikkat edin. Aşırı olarak yapılması cildinize zarar verebilir.
Biberiye yağıuyguladıktan sonra streç ile sararak egzersiz yada yürüyüş yaparak fayda sağlayabilirsiniz. Bu uygulamayı da hafta da 2-3 defadan fazla yapmayınız.

Çünkü cildimizin nefes alması da lazımdır.
Yapacağınız uygulamayla birlikte bol su içmeyi unutmayın. Terleme ve tuvalete çıkma artacaktır, endişelenmeyin.
Sabah yada akşam 45 dakikalık yürüyüşle uygulamanızı desteklemeyi unutmayın.
Biberiye yağı göbek eritmede oldukça etkilidir.
Banyo yaparken uyguladığınız bölgeye lif ile masaj yapınız.
Biberiye yağı zayıflamak için; Selülitli bölgeye uygulandığında belirli süre zarfında selülitlerin kaybolduğunu göreceksiniz.
Biberiye ağını içmek yada yemek isterseniz; Bir bardak sıcak su içerisine 2-3 damla biberiye yağı damlatabilirsiniz. Veya bir kesme şeker üzerine 2-3 damla damlatarak tüketebilirsiniz. Gün içerisinde en fazla 3 kez yapınız. Bu kür zayıflamaya karşı oldukça tesirlidir. Biberiye ve biberiye yağını aktarlarda uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Selülite Karşı Biberiye Yağı Kürü
Biberiye yağı – 10 damla
Servi yağı – 10 damla
Altıntop yağı – 20 damla
Susam yağı – 100 ml
Selülitli bölgeye hazırlayacağınız bu karışımı sürerek ve daha sonra yedirerek masaj yapın. Daha etkili olması için kabak lif ile yapabilirsiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here