Anasayfa Cilt Bakımı Göz altı morlukları nasıl geçer ?

Göz altı morlukları nasıl geçer ?

1153
0

Bol Bol su, C ve E Vitaminli Yiyecekler Tüketin Su, cildin daha genç ve daha dinç görünmesini sağlıyor. Suyu sadece sabahtan akşama doğru azaltarak tüketmeniz önemli. Çünkü akşam ve gece içilen fazla su ertesi gün gözaltı şişliklerine sebep olabiliyor. C ve E vitaminin bulunduğu sebzeleri ve meyveleri tüketmek gözaltı morluklarını ve kılcal damarların görünümünü azaltmak için birebir.

Bitkisel Yollara Başvurun

Mor halkaların görünümünü azaltmak için doğal yolları da deneyebilirsiniz. Papatya çayı poşetleri, çiğ patates ve salatalık yararlı içerikleriyle düzenli kullanıldığında fayda sağlayabilir ancak mucizevi bir sonuç beklememenizi söylemeliyiz.

Kapatıcınızı Açık Tonda Seçin

Kapatıcınızın renginin fondöteninizden daha açık olması da mor halkaları gizlemenizde işe yarayabilir. Ancak bu yöntem buğday ya da esmer tenliler için geçerli.

Kapatıcınızı Özellikle Sorunlu Bölgeye Uygulayın

Gözaltı kapatıcınızı uygularken önceliğiniz mor halkalar olmalı. Kapatıcıyı bütün gözaltınıza sürmek yerine, yalnızca sorunlu bölgeye odaklanmanız çok daha faydalı olacaktır.

Krem Gözaltı Kapatılarını Tercih Edin

Gözaltı kapatıcınızla mor halkalarınızı saklamakta sorun yaşıyorsanız, krem formlu olmadığı için olabilir mi? Krem gözaltı kapatıcıları hem daha kolay yayılarak topaklaşmayı önler hem de gözaltı halkalarını mükemmel kapatır.

Renkli Gözaltı Kapatıcıları

Eskiden sadece ten renginde olan kapatıcıların şimdi çok farklı renklerini bulmak mümkün. Farklı tonları barındıran bir kapatıcı paletiyle teninize uygun ve gözaltı halkalarınızı tam olarak örten bir ürün bulabilirsiniz.

Uyku düzeni sorunları zaman zaman hepimizi kötü yönde etkiliyor. Genetik faktörler de buna eklenince, gözaltlarında mor halkalar kaçınılmaz oluyor. Yorgun ve daha yaşlı görünmeye neden olan bu gözaltı morluklarından ve halkalarından siz de şikayetçiyseniz, önerilerimizi hemen hayatınıza adapte etmeye başlayın.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here