Anasayfa Cilt Bakımı İstenmeyen Tüylere Çözüm Kahve Telvesi

İstenmeyen Tüylere Çözüm Kahve Telvesi

1965
0

İstenmeyen tüylere çözüm, bayanların ve ekeklerin hep arayış içinde olduğu bir durum.İstenmeyen tüylerden kurtulmak mı istiyorsunuz? Lazer, ağda, jilet yada tüy dökücü kimyasal kremlere hiç gerek kalmadan hem doğal hem de çok kolay bir yöntemle tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Güzellik uzmanların Türk kahvesinin cildinize çok faydalı olduğu gibi istemediğiniz tüyleride döktüğü yönündeki önerileri ile artık pahalı uygulamalara yada can yakıcı uygulamalara artık gerek kalmayacak.

Hemen hemen hergün içtiğiniz Türk kahvesinin telvesini sakın atmayın. Bir kapta bu kahve telvelerini biriktirin ve buz dolabında saklayın.Bu biriktirdiğiniz kahve telvelerinden 2 kaşık telve ve 1 tatlı kaşığı karbonatla iyice karıştırın. Tüylerden kurtulmak istediğiniz bölgeyi önce tüylerden arındırın ve ve bu karışımı iyice sürün. 2-3 dakika bekletin ve daha sonra yıkayın. Bu şekilde 20-25 gün devam edin.

Kahvenin ve karbonatın kıl foliküllerini parçalayıcı özelliği vardır.Bu özellik ile çok doğal ve ucuz yolla istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.Uygulamaya devam ettikçe tüylerin zayıfladığını ve yok olduğunu göreceksiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here