Anasayfa Diyetler MUCİZE LAHANA KÜRÜ

MUCİZE LAHANA KÜRÜ

1133
0

İŞTE MUCİZE REÇETE FAYDALARI

1.KIŞ BOYUNCA BİRİKEN KİLOLARINIZDAN KURTULMANIZI SAĞLIYOR
2.VÜCUTTA BİRİKEN TOKSİNLERİ ATIYOR,KOLON KANSERİNİ ÖNLÜYOR
3.KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEYİP, VÜCUDUNUZUN CANLANMASINI SAĞLIYOR
4.SELÜLİTLERİ ÜÇ HAFTALIK KÜRLE YOK EDİYOR
LAHANA KÜRÜ: KAYNAMAKTA OLAN YARIM LİTRE SUYA 6-7 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI,10 DK AĞZI KAPALI OLARAK HAFİF ATEŞTE PİŞİRİN.
SABAH VE AKŞAM OLMAK ÜZERE AÇ VEYA TOK KARINA BİRER SU BARDAĞI İÇİN. BU İŞLEMİ TOPLAM 5 GÜN DEVAM EDİN. BU KÜRÜ 5 GÜN UYGULADIKTAN SONRA 3 GÜN ARA VERİN VE TEKRAR 5 GÜN DEVAM EDİN. BÖYLECE 10 GÜNLÜK KÜR TAMAMLANMIŞ OLUR. 10 GÜNLÜK KÜR İÇİN KESİNLİKLE İHTİYACINIZ OLAN MİKTARI BİR DEFADA DEĞİL, HER GÜN TAZE OLARAK HAZIRLAYIN
KAN DOLAŞIMINI DÜZENLEMEK AMAÇLI KULLANIMDA:

3-4 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI YARIM LİTRE SUDA HAFİF ATEŞTE 15 DK PİŞİRİN. SABAH AKŞAM BİR BARDAK İÇİN. HER 3 GÜNDE BİR 3 GÜN ARA VEREREK TOPLAM 21 GÜN UYGULANIR. AYNI ŞEKİLDE İKİNCİ 21 GÜNLÜK KÜRÜDE UYGULADIKTAN SONRA İKİNCİ VE SON KÜRDE TAMAMLANIR.

FAZLA KİLOLARA VEDA EDİN:
4-5 ADET BEYAZ LAHANA YAPRAĞINI KAYNAYAN 750 ML SUYUN İÇİNE KOYUN VE HAFİF ATEŞTE AĞZI KAPALI 7 DAKİKA PİŞİRİN. AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE TÜKETİN:
İLK BEŞ GÜN:HER GÜN SABAH VE AKŞAM BİR SU BARDAĞI İKİNCİ HAFTA:HER GÜN BİR SU BARDAĞI ÜÇÜNCÜ HAFTA:İKİ GÜNDE BİR BİR SU BARDAĞI DÖRDÜNCÜ HAFTA:ÜÇ GÜNDE BİR SU BARDAĞ BEŞİNCİ HAFTA:7 GÜNDE BİR SU BARDAĞI ALTINCI HAFTA:ALTINCI HAFTADA İÇİLMİYECEK YEDİNCİ HAFTA:BİR SU BARDAĞI
NOT: ZAYIFLAMAK İÇİN YAPTIĞINIZ BU KÜR , AYNI ZAMANDA TOKSİN ATICI,ARINDIRICI VE KANSERE KARŞIDA KORUYUCUDUR..

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here