Anasayfa Diyetler TARÇINLI SU İÇEREK 7 GÜNDE 5 KİLO VERİN

TARÇINLI SU İÇEREK 7 GÜNDE 5 KİLO VERİN

3946
5

Tarçının yağ yakıcı etkisini hepimiz biliyoruz. Tarçını su ile etkileşime sokarak hazırlayacağımız içecekle, vücudumuzdaki yağların erimesine katkı sağlayacağız. Sindirim sisteminin de düzenlenmesine katkıda bulunan bu içecek sayesinde, yedikleriniz vücudunuzda kalmayacak ve kısa sürede zayıflamaya başlayacaksınız.

Sindirim sistemi problemleri, kilo aldıran en büyük etkenlerdir. Sindirim sistemi problemlerini ortadan kaldırarak zayıflamaya yol açabiliriz. Zaten metabolizmanız yavaşsa ve sindirim sisteminiz çalışmıyorsa, istediğiniz diyeti uygulayın olumlu sonuç alamazsınız.

Zayıflamanın temeli metabolizmayı hızlandırmaktan geçmektedir. Metabolizmanızı hızlandırarak yediklerinizin çok kısa sürede yakılmasını sağlayabilirsiniz. Vücudunuz yediğiniz herşeyi yakmaya başladığında, fazla olan yağlarında eridiğini görebileceksiniz.

Tarçınlı Su ile Nasıl Zayıflanır?Tarçınlı su içeceğini 2 hafta boyunca tüketenler 10 kiloya kadar zayıflayabildiklerini gözlemlemişlerdir. Siz de bu suyu tüketerek vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Tarçınlı suyu hazırlamak çok basit. Tek yapmanız gereken; 250 ml kadar suyun içine 1 tatlı kaşığı tarçını ekleyin ve kaynatın. Kaynadıktan sonra suyu bir kenara ayırıp hafif ılınmaya bırakın ve ılınınca hızlıca tüketin.

Tarçınlı suyu hazırlamak çok basit. Tek yapmanız gereken; 250 ml kadar suyun içine 1 tatlı kaşığı tarçını ekleyin ve kaynatın. Kaynadıktan sonra suyu bir kenara ayırıp hafif ılınmaya bırakın ve ılınınca hızlıca tüketin.Eğer tarçına karşı alerjiniz vs. varsa bunu kullanmanızı önermeyiz. Ayrıca kronik hastalığı olanların da doktorlarına danışmadan herhangi bir kürü uygulamalarını tavsiye etmiyoruz.

5 YORUMLAR

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here