Anasayfa Cilt Bakımı Yumurta Akı ile Yüz Maskesi

Yumurta Akı ile Yüz Maskesi

1331
0

Yağlı siyah noktalara yumurta akı yüz maskesi ile sivilce, kızarıklık, siyah noktalardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu maske sorunlu cildi olanlar için yüzlerine uygulayabilecekleri doğal bir karışımdır. Üstelik güzellik salonlarında yapılan maskeler kadar etkilidir. Yapacağınız maske sivilceleri, zamanla biriken ölü hücreleri, gözeneklerinizde oluşan siyah noktaları yok eder, cildinizdeki kırışıklıkları onarır ve cildinizi temizler. İşte gerekli malzemeler ve hazırlanışı..

Malzemeler: Bir yumurta akı ve bir tuvalet kağıdı ya da peçete. Yapılışı: Yumurtayı sarısından ayırın ve kalan akını iyice çırpın. Ağız, burun ve gözlerinize gelmeyecek şekilde peçetede delikler açın ve yüzünüze uygulamaya hazır hale getirin. Daha sonra fırça yardımı ile yumurta akını yüzünüze koyduğunuz peçeteye sürün. Devamını okumak için diğer fotoğrafa geçelim..

Yumurta akı maskesi tüm cilt tipleri için uygun değildir. Yağlı ciltler için uygundur ve yağı ortadan kaldırır. Siyah noktaları olanlar için uygundur ve siyah noktaları yok eder. Sivilcesi olanlar için sivilce yok edici özelliği vardır.(İltihabı kurutur). Yumurta akının beyazlatma özelliği de vardır fakat hassas ciltler için alerjisi olan ciltler için tavsiye edilmez… Maskeyi yapmadan önce kolunuzda deneyin alerji yada kızarıklık olmuyorsa yüzünüze sürün.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here